Берое отпадна безславно за Купата от Левски

„Берое“ загуби от „Левски“ с 3:1 в осминафинал от турнира за Купата на България. „Зелено-белите“ излязоха напред в резултата в 27-та минута, когато Мартин Камбуров реализира от дузпа, а домакините изравниха 11 минути по-късно чрез Найджъл Робърта. Карлос Охене получи директен червен картон в 62-та минута и „Берое“ остана с човек по-малко. Три минути по-късно Робърта реализира дузпа и „сините“ поведоха с 2:1. В добавеното време Робърта реализира отново и „Берое“ отпадна от надпреварата.

03.03.2021 / 20:19 | 98

Zara-Live е информационен сайт на Стара Загора. В него ще намерите разнообразна информация за събития в Стара Загора и региона. Актуални спортни новини, културни събития, новини от България и Света.

Използването на авторски материали подписани от Zara Live, текстове, снимки и видео е позволено с позоваване на Zara Live с връзка към www.zara-live.com
Zara Live не носи отговорност за коментари от посетители на сайта.